MP3 Player Trevi Sport LED Blue

MP3 Player Trevi Sport LED Blue

1.290,00 ден.   Спореди

MP3 ПЛЕЕР
КАПАЦИТЕТ-СЛОТ ЗА SD,ДО 32 GB
ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA
ЛИТИУМСКА БАТЕРИJА
USB;3.5 MM.
LED СВЕТЛЕЧКА БАТЕРИJА
ОТПОРЕН НА ДОЖД
СТЕГАЧ ЗА РАКА И ВЕЛОСИПЕД
БО...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3 ПЛЕЕР
КАПАЦИТЕТ-СЛОТ ЗА SD,ДО 32 GB
ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA
ЛИТИУМСКА БАТЕРИJА
USB;3.5 MM.
LED СВЕТЛЕЧКА БАТЕРИJА
ОТПОРЕН НА ДОЖД
СТЕГАЧ ЗА РАКА И ВЕЛОСИПЕД
БОJА - ПЛАВА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка