Mozart White Cholate

910,00 ден.   Спореди

Производител: H.C. Konig
Шифра на производ: 107
UPC: 9013100053303
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 17
Потекло : Австрија
Категорија : Ликер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 910,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: H.C. Konig
Шифра на производ: 107
UPC: 9013100053303
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 17
Потекло : Австрија
Категорија : Ликер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи