Mouton Cadet Rouge

980,00 ден.   Спореди

Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351326
UPC: 3262152001756
Волумен [ml] : 750
Берба : 2009
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Франција - Бордо<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 980,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351326
UPC: 3262152001756
Волумен [ml] : 750
Берба : 2009
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Франција - Бордо
Категорија : Кабернет савињон и Мерлот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи