Mouton Cadet Rose

890,00 ден.   Спореди

Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351319
UPC: 3262153108751
Волумен [ml] : 750
Берба :
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Франција - Бордо
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351319
UPC: 3262153108751
Волумен [ml] : 750
Берба :
ALC [%/vol] : 12
Потекло : Франција - Бордо
Категорија : Кабернет Совињон, Мерлот, Кабернет Франк

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи