Mouse Zalman ZM-M300 Gaming USB Black

586,00 ден.   Спореди

2500 DPI Avago 5050 Sensor
DPI Adjustable from 625 to 2500
7 Multi-buttons with Auto fire function for gaming

Sensor - Optical
Interface - USB
Dimensions - 132 x 65 x 42 mm Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2500 DPI Avago 5050 Sensor
DPI Adjustable from 625 to 2500
7 Multi-buttons with Auto fire function for gaming

Sensor - Optical
Interface - USB
Dimensions - 132 x 65 x 42 mm
Cable Length - 1.5m
Weight - 78g
Number of Keys - 7
Highest Resolution - 2,500DPI
Frame Rate - 4,500FPS
Button Life - 5,000,000

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка