Mouse Verbatim Optical Desktop Black

289,00 ден.   Спореди

Product Information:
1000dpi High Definition optical technology
Contoured shape for use in both the left or right hand
Five programmable buttons*
Plug 'n' Play usability

Speci...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 289,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Information:
1000dpi High Definition optical technology
Contoured shape for use in both the left or right hand
Five programmable buttons*
Plug 'n' Play usability

Specifications
Dimensions: 127mm x 60.3mm x 39.6mm
Pack Contents:
Optical Desktop Mouse
Multilingual Quick Start Guide
Multilingual User Manual and software (on CD)

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка