Mouse Verbatim Go Mini Optical Travel Volcanic Orange

340,00 ден.   Спореди

Product Information
• Ultra Portable Design
• Retractable cable USB cable

System Requirements
• Windows 7, Vista, XP / Mac OS X 10.4 or higher
• Supports USB 3.0 / USB3.0
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 340,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Information
• Ultra Portable Design
• Retractable cable USB cable

System Requirements
• Windows 7, Vista, XP / Mac OS X 10.4 or higher
• Supports USB 3.0 / USB3.0

Specifications
• Dimensions: 150mm x 42mm x 29mm (L x W x H)
• Product Weight: 44 grams

Pack Contents:
Go Mini Optical Travel Mouse
Multilingual Quick Start Guide

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка