Mouse Verbatim Go Ergo Desktop Black

480,00 ден.   Спореди

Product Information
Modern, easy-grip design with convenient thumb support
1000dpi high definition optical lens
USB Plug ‘n’ Play

System Requirements
Windows 7, Vista, XP, 200...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 480,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Information
Modern, easy-grip design with convenient thumb support
1000dpi high definition optical lens
USB Plug ‘n’ Play

System Requirements
Windows 7, Vista, XP, 2000
Mac OS X 10.4 or higher

Specifications
Dimensions: 116mm x 76mm x 41mm (L x W x H)
Weight: 95 grams
Interface: USB
dpi (dots per inch): 1000
Pack Contents:
Optical Desktop Mouse

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка