Mouse Toshiba Optical USB Black/Silver

348,00 ден.   Спореди

Toshiba PA3571U-1ETA 3-Button USB Optical Tilt-Wheel Scroll Mouse

General Features:
Color: Black/Silver
Type: Optical
800dpi
Plug-N-Play
USB 2.0 Interface
Ergonomic De...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 348,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Toshiba PA3571U-1ETA 3-Button USB Optical Tilt-Wheel Scroll Mouse

General Features:
Color: Black/Silver
Type: Optical
800dpi
Plug-N-Play
USB 2.0 Interface
Ergonomic Design
4-Way scroll wheel
Right or left-handed use

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка