Mouse Samsung Pleomax Zen Optical USB/PS2

Mouse Samsung Pleomax Zen Optical USB/PS2

450,00 ден.   Спореди

Features

* Unique Zen style 800 dpi optical mouse
* Blue LED lighting wheel
* Suitable for both right and left handed users
* 800 DPI optical technology offers sup...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features

* Unique Zen style 800 dpi optical mouse
* Blue LED lighting wheel
* Suitable for both right and left handed users
* 800 DPI optical technology offers superior accuracy
* Integrated buttons in body cover

System Requirements

* IBM / Macintosh compatible
* Windows 95 / 98 / NT4.0 / 2000 / ME / XP
* Mac OS 8.6 or higher
* PS/2 or USB Port

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка