Mouse Pad SteelSeries QCK+ Limited 450x400x3mm

Mouse Pad SteelSeries QCK+ Limited 450x400x3mm

2.150,00 ден.   Спореди

Features:
Micro-woven cloth surface
High thread count for improved mouse tracking
Never-Fray Stitching
Non-slip base

QcK+ Limited Mousepad
Perfect Mouse Tracking

...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.150,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Micro-woven cloth surface
High thread count for improved mouse tracking
Never-Fray Stitching
Non-slip base

QcK+ Limited Mousepad
Perfect Mouse Tracking

Specifications
Width: 450mm
Height: 400mm
Depth: 3mm
Material: Micro-Woven Cloth
Stitched Edges: Yes

Box Content
Quick Start Guide
QcK+ Limited Gaming Mousepad

More Info:
https://steelseries.com/gaming-mousepads/qck-plus-limited

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка