Mouse Pad Gel w/wrist rest Black

328,00 ден.   Спореди

MP-GEL-BLACK
Gel mouse pad with wrist rest black color

Comfortable gel mouse pad with wrist rest
-Extra big size: 260*220 mm
-3 mm thickness
-Grippy rubber bottom


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 328,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 330,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP-GEL-BLACK
Gel mouse pad with wrist rest black color

Comfortable gel mouse pad with wrist rest
-Extra big size: 260*220 mm
-3 mm thickness
-Grippy rubber bottom

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка