Mouse Natec Genesis Wireless Gaming V55

1.081,00 ден.   Спореди

Genesis V55 - wireless gaming mouse:

- 2000 DPI precision optical sensor,
- 3 levels DPI switch,
- 7 buttons,
- burst fire button,
- 'always on' mode,
- ergonomic d...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.081,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genesis V55 - wireless gaming mouse:

- 2000 DPI precision optical sensor,
- 3 levels DPI switch,
- 7 buttons,
- burst fire button,
- 'always on' mode,
- ergonomic design,
- comfortable side grips,
- ultra swift feets,
- gold plated USB connector,
- full speed USB 2.0,

Package contents:
- wireless mouse,
- nano-receiver,
- travel pouch,
- alkaline batteries,
- manual.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка