Mouse MUS-U-004-G Optical Black & Green 1000DPI USB

220,00 ден.   Спореди

Features
-3-button optical mouse with scroll wheel
-Advanced optical sensor for perfect pointer precision
-Suitable for both right- and left handed users
-Works on most surfaces
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 220,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 220,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-3-button optical mouse with scroll wheel
-Advanced optical sensor for perfect pointer precision
-Suitable for both right- and left handed users
-Works on most surfaces

Specifications
-Interface: USB
-Optical resolution: 1000 DPI
-Dimensions: 97 x 55.5 x 34 mm
-Net weight: 50 g

System requirements
-Compatible with Windows 98/ME/2000/NT/XP/VISTA/7/8
-Free USB port

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка