Mouse Logitech S96 Optical Wired PS2

324,00 ден.   Спореди

S96, žičen, PS/2, optički, 400 dpi, 3 kopčinja + scroll


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 324,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


S96, žičen, PS/2, optički, 400 dpi, 3 kopčinja + scroll

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка