Mouse Logitech Optical M100R

Mouse Logitech Optical M100R

490,00 ден.   Спореди

High-definition optical tracking
You’ll enjoy responsive, smooth cursor control and precise tracking and easy text selection thanks to high-definition optical tracking (1000 dpi).


Ju...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


High-definition optical tracking
You’ll enjoy responsive, smooth cursor control and precise tracking and easy text selection thanks to high-definition optical tracking (1000 dpi).


Just the basics
Setup is fast and easy. You can just plug the cable into a USB port and use it right away.

In good shape
Left-handed or right, you’ll be comfortable hour after hour with this full-size, ambidextrous design.

No false moves
You can’t go wrong with precise optical tracking. It’s a smooth mover—with or without a mouse pad.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка