Mouse Logitech Optical B100 USB White

Mouse Logitech Optical B100 USB White

420,00 ден.   Спореди

Colour - Black
Orientation -Right and left-handed
Connectivity Technology - Wired - USB
Movement Detection Technology - Optical
Buttons Qty - 3
Movement Resolution - 800 dpi
Fe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Colour - Black
Orientation -Right and left-handed
Connectivity Technology - Wired - USB
Movement Detection Technology - Optical
Buttons Qty - 3
Movement Resolution - 800 dpi
Features - Scrolling wheel
Cables Included - 1 x USB cable - integrated - 1.8 m
OS Required - Linux 2.4 or later, Microsoft Windows 7, Apple MacOS X 10.3.9 or later, Microsoft Windows Vista / XP
Microsoft Certification - Compatible with Windows 7

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка