Mouse Logitech B110 Optical Wired USB

312,00 ден.   Спореди

B110 opical USB, žični, USB, optički, 800 dpi, 3 kopčinja + scroll, Boja Crna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 312,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


B110 opical USB, žični, USB, optički, 800 dpi, 3 kopčinja + scroll, Boja Crna

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка