Mouse Intex IT-OP82 Blaze

882,00 ден.   Спореди

Model : IT-OP82
Interface : USB (mini Micro receiver)
Type : Wireless/Optical
DPI : 800DPI
Rated current : 20mA
Rated Voltage : 3V
Wireless Freque...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 882,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model : IT-OP82
Interface : USB (mini Micro receiver)
Type : Wireless/Optical
DPI : 800DPI
Rated current : 20mA
Rated Voltage : 3V
Wireless Frequency : 2.4GHz / 2402MHz – 2480MHz
Battery : AAA, Alkaline battery
Dimensions : 9.5×3.5×6.5cm
Operating range : 10 meter
Compatibility : Win7/Win98/2000/ME/XP/Vista
Available Color : Black White, Black Red, Black Purple, Black Pink, Black Yellow combination

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи