Mouse Gigabyte Optical M5050X Black/Blue

425,00 ден.   Спореди

M5050X
Blue Light Curvy Optical Mouse

Fierce Blue Light Sensor
GIGABYTE releases its first blue light sensor mouse, which ensures extra steady and precise motion.

Precise Opt...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 425,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 430,00 ден.

пред 3 години

Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 600,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


M5050X
Blue Light Curvy Optical Mouse

Fierce Blue Light Sensor
GIGABYTE releases its first blue light sensor mouse, which ensures extra steady and precise motion.

Precise Optical Engine
Reliable optical tracking technology makes M5050X move at your will.

Classic Fantastic Outlook
Contoured shape and concise design for both hands.

Gorgeous Light-Beam Color
Color stripe revolves around the mouse simulating a light beam, creating in-style image.

Resolution

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка