Mouse Gigabyte Optical Aire M1 Notebook USB w/retractable cable Black

340,00 ден.   Спореди

Interface: USB
Tracking system: Optical
Resolution: 1000 dpi
FPS(Frame rate per second): 3000 frames per second
Report rate: 125 reports per second
Certificate: CE/ FCC
Color: ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 340,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 342,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Interface: USB
Tracking system: Optical
Resolution: 1000 dpi
FPS(Frame rate per second): 3000 frames per second
Report rate: 125 reports per second
Certificate: CE/ FCC
Color: Shiny Black
Dimension: (L) 86*(W) 63*(H) 36 mm
Weight: 61g
Packing Contents: Mouse
OS Support: Windows 98/2000/ME/XP 32bit/ Vista/ Win

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка