MOUSE GENIUS Traveler 6000x, 2,4Ghz Wireless USB, Black, G5

499,00 ден.   Спореди

Genius Traveler 6000x, wireless mouse, black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Traveler 6000x, wireless mouse, black

Тип на кабел Wireless RF
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка