MOUSE GENIUS SCROLL, TOO 200, USB PINK
MOUSE GENIUS SCROLL, TOO 200, USB PINK

MOUSE GENIUS SCROLL, TOO 200, USB PINK

250,00 ден.   Спореди

Genius SCROLLTOO 200 Optical mouse, USB, Pink


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 250,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SCROLLTOO 200 Optical mouse, USB, Pink

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка