Mouse Genius Navigator 320 Grey Optical Wired USB

359,00 ден.   Спореди

GENIUS MOUSE GENIUS Navigator 320, USB, Grey


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 359,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GENIUS MOUSE GENIUS Navigator 320, USB, Grey

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка