Mouse Genius Mini Traveler Silver Optical Wired USB/PS2Mini Traveler,Silver, Optical Mini,800dpi,seamless buttons,USB/PS2

348,00 ден.   Спореди

GENIUS Mouse GENIUS Mini Traveler,Silver, Optical Mini,800dpi,seamless buttons,USB/PS2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 348,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GENIUS Mouse GENIUS Mini Traveler,Silver, Optical Mini,800dpi,seamless buttons,USB/PS2

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка