MOUSE EASYTOUCH ET-9610 BLACK BLADE/LASER/WIRELESS 2,4GNz/BLACK

699,00 ден.   Спореди

EASY TOUCH MOUSE EASYTOUCH ET-9610 BLACK BLADE/LASER/WIRELESS 2,4GNz/BLACK


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EASY TOUCH MOUSE EASYTOUCH ET-9610 BLACK BLADE/LASER/WIRELESS 2,4GNz/BLACK

Тип на кабел Wireless Bluetooth
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка