MOUSE EASYTOUCH ET-105RF OPTO MOTION WIRELESS BLACK USB
MOUSE EASYTOUCH ET-105RF OPTO MOTION WIRELESS BLACK USB

MOUSE EASYTOUCH ET-105RF OPTO MOTION WIRELESS BLACK USB

399,00 ден.   Спореди

EASY TOUCH MOUSE EASYTOUCH ET-105RF OPTO MOTION WIRELESS BLACK USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EASY TOUCH MOUSE EASYTOUCH ET-105RF OPTO MOTION WIRELESS BLACK USB

Тип на кабел Wireless RF
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка