Mouse Disney MO140 Optical Hannah With Mouse Pad
Mouse Disney MO140 Optical Hannah With Mouse Pad

Mouse Disney MO140 Optical Hannah With Mouse Pad

483,00 ден.   Спореди

Products Mini Mouse + Mouse Pad
Mouse Pad material - Extra grip rubber base. Static free, non-slip surface.
Thickness 3mm
Resolution 800 dpi
USB Interface
3 buttons
Scroll whee...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 483,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Products Mini Mouse + Mouse Pad
Mouse Pad material - Extra grip rubber base. Static free, non-slip surface.
Thickness 3mm
Resolution 800 dpi
USB Interface
3 buttons
Scroll wheel
Optical sensor

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка