Mouse A4 X-705K OSCAR Gaming USB Black FullSpeed

790,00 ден.   Спореди

A4-X-705K Full speed USB OSCAR gaming mouse
Features
* The OSCAR software
* "3XFire Button", no more double click!
* 5 DPI Shift to speed up or slow down the pace of the...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 790,00 ден.

пред 6 години

Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 1.200,00 ден.

пред 8 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A4-X-705K Full speed USB OSCAR gaming mouse
Features
* The OSCAR software
* "3XFire Button", no more double click!
* 5 DPI Shift to speed up or slow down the pace of the mouse. Click to quickly shift from 400, 800, 1200, 1600 to 2000 DPI.
* Full-Speed USB (Designed with Extreme Fast Acceleration Up to 1000 Hz Report Rate
* Max. Resolution: 2000 dpi

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка