Mouse A4 V3M Gaming Bloody Multi Core Metal glide

950,00 ден.   Спореди

asic Parameters:
-Multi-core system
-Button No.: 7 keys + Wheel
-Direction of wheel: one way direction
-Tracking: Optical engine
-Type: Wired
-Mouse connection: USB (2.0/3.0) Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 950,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


asic Parameters:
-Multi-core system
-Button No.: 7 keys + Wheel
-Direction of wheel: one way direction
-Tracking: Optical engine
-Type: Wired
-Mouse connection: USB (2.0/3.0)
-Hardware system requirements: Windows
-Software system requirements: Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
-Mouse size: 125 x 64 x 39 (mm)
-Cable length: 1.8 m
-Mouse weight: 155 g

Technical Parameters:
-Resolution: 200 Dpi to 3,200Dpi (5 ranges adjustable)

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка