Mouse A4 OP-329 Optical USB Black

270,00 ден.   Спореди

Features
-800 DPI resolution
-USB interface


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 270,00 ден.

пред 8 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 280,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-800 DPI resolution
-USB interface

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка