Mouse A4 K4-28D-3 Optical Run on Shine USB 16in1 White & Blue

320,00 ден.   Спореди

Features
-16 functions in one button
-K4 series Full-Speed 500Hz
-One of Features in Oscar 16in1 (Active 16 functions in one button)
-Just press and hold the “2X”button, and move the m...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 320,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-16 functions in one button
-K4 series Full-Speed 500Hz
-One of Features in Oscar 16in1 (Active 16 functions in one button)
-Just press and hold the “2X”button, and move the mouse in one of any 16 directions; the corresponding function will be executed instantly.
-Run On Shine: Double focus optical engine
-16 Functions in one button
-4x Report Rate, Full speed USB (500Hz), runs more smoothly
-Run on shine dual focus technology (patent pending), Run on shine diode, Run on shine sensor, Penetrative light

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка