Mouse A4 GOP-20B Brown Retractable 800DPI G-Laser w/Travel Pouch

348,00 ден.   Спореди

Specifications
No More Double Click - Opens Files and Programs with One Click
Double Function U-Scroll Wheel - Scroll Wheel is Programmable Button
800 DPI Laser Mouse
Retractable Cable...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 348,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications
No More Double Click - Opens Files and Programs with One Click
Double Function U-Scroll Wheel - Scroll Wheel is Programmable Button
800 DPI Laser Mouse
Retractable Cable Management
Includes Microfiber Travel Pouch

System requirements
Windows 98SE / ME / 2000 / XP/ MCE2005 / XP(x64) / 2003(x64) / Vista(x86)
Mac 8.5 - 10.X
USB Port
Available in USB Plug

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка