Mouse A4 GLBW-20SG Black & White Retractable 1000DPI G-Laser w/Travel Pouch

520,00 ден.   Спореди

Features
No More Double Click - Opens Files and Programs with One Click
Double Function Scroll Wheel - Scroll Wheel is Programmable Button
1000 DPI G-Laser Mouse
Retractable Cable Mana...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 520,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
No More Double Click - Opens Files and Programs with One Click
Double Function Scroll Wheel - Scroll Wheel is Programmable Button
1000 DPI G-Laser Mouse
Retractable Cable Management
Includes Microfiber Travel Pouch

Specifications
No More Double Click - Opens Files and Programs with One Click
Double Function Scroll Wheel - Scroll Wheel is Programmable Button
1000 DPI G-Laser Mouse
Retractable Cable Management
Includes Microfiber Travel Pouch

System requirements
Windows 98SE / ME / 2000 / XP/ MCE2005 / XP(x64) / 2003(x64) / Vista or Mac 8.5 - 10.X
USB port

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка