Mouse A4 G9-557-HX-1  V-Track Wireless Classic

Mouse A4 G9-557-HX-1 V-Track Wireless Classic

690,00 ден.   Спореди

Smooth just like a wired mouse
Operating range: 15m
Signal indication, channel lock setting
Power saving, Report Rate select
16 in one gesture
DPI Adjustment
4 Way Channel
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Smooth just like a wired mouse
Operating range: 15m
Signal indication, channel lock setting
Power saving, Report Rate select
16 in one gesture
DPI Adjustment
4 Way Channel
Runs anywhere with out a pad

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка