Mouse A4 A90 Bloody Gaming Blazing Micro Switch Optical USB Black

1.190,00 ден.   Спореди

Connectivity: Wired
Interface: USB
Sensor: Optical
Adjustable resolution: Adjustable in 4 levels
Resolution 4.000 dpi
Additional key 8 programmable buttons
Responding 4Levels 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Connectivity: Wired
Interface: USB
Sensor: Optical
Adjustable resolution: Adjustable in 4 levels
Resolution 4.000 dpi
Additional key 8 programmable buttons
Responding 4Levels 125Hz, 250Hz, 500Hz, 1.000Hz
Acceleration 20G (max)
Frame rate 6.666fps

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка