Moulinex PC110131

Moulinex PC110131

1.299,00 ден.   Спореди

Moulinex PC110131, Цитрус преса, Боја бела, Моќност 25W, 1-на Брзина, Сад за сок 250мл, Автоматско уклучување/исклучување кога се поставува плдот или се трнува од конусот, позирен капак, лесно разглоб...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex PC110131, Цитрус преса, Боја бела, Моќност 25W, 1-на Брзина, Сад за сок 250мл, Автоматско уклучување/исклучување кога се поставува плдот или се трнува од конусот, позирен капак, лесно разглобување и чистење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи