Moulinex OW110131

Moulinex OW110131

5.999,00 ден.   Спореди

Moulinex OW110131, Апарат за правење леб, Боја бела, Моќност 600W, 12 Програми, Опции за грамажа за леб-700гр/900гр, 3 степени на печење, одложен старт, дигитален дисплеј, прозорец на капакот


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex OW110131, Апарат за правење леб, Боја бела, Моќност 600W, 12 Програми, Опции за грамажа за леб-700гр/900гр, 3 степени на печење, одложен старт, дигитален дисплеј, прозорец на капакот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи