Moulinex ME41513E

Moulinex ME41513E

5.999,00 ден.   Спореди

Moulinex ME41513E, Машина за мелење месо, Боја Бела, Моќност 1400W, Капацитет 1кг/мин, 2 решетки за за големина на мелење (дијаметар 52мм),Нож Инокс, 5 конуси со различна големина на режење и рендање,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex ME41513E, Машина за мелење месо, Боја Бела, Моќност 1400W, Капацитет 1кг/мин, 2 решетки за за големина на мелење (дијаметар 52мм),Нож Инокс, 5 конуси со различна големина на режење и рендање, Магацин за сместување на деловите

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи