Moulinex JU320141

Moulinex JU320141

2.999,00 ден.   Спореди

Moulinex JU320141, Соковник, Боја Црвено-бела, Моќност 250W, Подвижен контејнер за отпадоци 0,5л,Сад за сок 0,4л, Сепаратор за пена,1на брзина, заклучуване на системот, Отвор за полодови , сите подвиж...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex JU320141, Соковник, Боја Црвено-бела, Моќност 250W, Подвижен контејнер за отпадоци 0,5л,Сад за сок 0,4л, Сепаратор за пена,1на брзина, заклучуване на системот, Отвор за полодови , сите подвижни делови се погодни за миење во машина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи