Moulinex JU200041

Moulinex JU200041

2.499,00 ден.   Спореди

Moulinex JU200041, Соковник, Боја бела, Моќност 200W, Подвижен контејнер за отпадоци, Сад за сок, 1на брзина, Отвор за полодови , сите подвижни делови се погодни за миење во машина


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex JU200041, Соковник, Боја бела, Моќност 200W, Подвижен контејнер за отпадоци, Сад за сок, 1на брзина, Отвор за полодови , сите подвижни делови се погодни за миење во машина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи