MOULINEX IM3170E0

2.199,00 ден.   Спореди


Пегла на пареа
Јачина 2200W
Ударна пареа 90gr/min
Променлива пареа 0-30gr/min
Регулатор за температура и пареа
Систем против бигор
Систем против истекување Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Пегла на пареа
Јачина 2200W
Ударна пареа 90gr/min
Променлива пареа 0-30gr/min
Регулатор за температура и пареа
Систем против бигор
Систем против истекување
Систем за самопрочистување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи