Moulinex HM615130

Moulinex HM615130

3.999,00 ден.   Спореди

Moulinex HM615130, Миксер со постоље, Боја бела, Моќност 500W, 5 брзини , Маталки за тесто, Маталки за миксирање,ротирачки сад за матење 3,3 литри


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex HM615130, Миксер со постоље, Боја бела, Моќност 500W, 5 брзини , Маталки за тесто, Маталки за миксирање,ротирачки сад за матење 3,3 литри

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи