Moulinex HM41013E

Moulinex HM41013E

1.699,00 ден.   Спореди

Moulinex HM41013E, Миксер, Боја бела, Моќност 450W, 5 брзини, Турбо Брзина, Маталки за тесто, Маталки за миксирање


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex HM41013E, Миксер, Боја бела, Моќност 450W, 5 брзини, Турбо Брзина, Маталки за тесто, Маталки за миксирање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи