Moulinex FP212131

Moulinex FP212131

3.199,00 ден.   Спореди

Moulinex FP212131, Кујнски Робот, Боја Црвено-бела, Моќност 700W, Запремнина 1,5л, Инокс нож, Диск за нережување, диск за пасирање, пластичен диск за лесни смеси,Магацин за сместување на дисковите.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex FP212131, Кујнски Робот, Боја Црвено-бела, Моќност 700W, Запремнина 1,5л, Инокс нож, Диск за нережување, диск за пасирање, пластичен диск за лесни смеси,Магацин за сместување на дисковите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи