Moulinex DJ756G35

Moulinex DJ756G35

3.899,00 ден.   Спореди

Moulinex DJ756G35, Машина за Рендање и нарежување, Боја Црвена металик-бела, Моќност 150W, 5 Нивоа на режење и рендање, Режење на компири, конуси со различна големина на режење и рендање, Магацин за с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.899,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex DJ756G35, Машина за Рендање и нарежување, Боја Црвена металик-бела, Моќност 150W, 5 Нивоа на режење и рендање, Режење на компири, конуси со различна големина на режење и рендање, Магацин за сместување на деловите, место за сместување на кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи