Moulinex DD855830

Moulinex DD855830

5.299,00 ден.   Спореди

Moulinex DD855830, Стапчест Миксер, Боја Инокс-црна, моќност 700W, 1 брзина, Турбо копче, Сад 800мл, Додаток за матење, Додаток за сецкање, Додаток за режење 500 мл, Додаток за пасирање, лесно разглоб...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex DD855830, Стапчест Миксер, Боја Инокс-црна, моќност 700W, 1 брзина, Турбо копче, Сад 800мл, Додаток за матење, Додаток за сецкање, Додаток за режење 500 мл, Додаток за пасирање, лесно разглобување за перење во машина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи