Moulinex DD850830

Moulinex DD850830

2.199,00 ден.   Спореди

Moulinex DD850830, Стапчест Миксер, Боја Инокс-црна, моќност 700W, 1 брзина, Турбо копче, Сад 800 мл, Додаток за пасирање


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex DD850830, Стапчест Миксер, Боја Инокс-црна, моќност 700W, 1 брзина, Турбо копче, Сад 800 мл, Додаток за пасирање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи