Moulinex DD301142

Moulinex DD301142

1.999,00 ден.   Спореди

Moulinex DD301142, Стапчест Миксер, Боја Инокс-бела, моќност 700W, 1 брзина, Турбо копче, Сад 800 мл, Сад за пасирање


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex DD301142, Стапчест Миксер, Боја Инокс-бела, моќност 700W, 1 брзина, Турбо копче, Сад 800 мл, Сад за пасирање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи