Moulinex DD102142

Moulinex DD102142

1.999,00 ден.   Спореди

Moulinex DD102142, Стапчест Миксер, Боја Инокс-бела, моќност 350W, 1 брзина


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Moulinex DD102142, Стапчест Миксер, Боја Инокс-бела, моќност 350W, 1 брзина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи